Roman Wendt

EKSPERT Z ZAKRESU DOSKONAŁOŚCI BIZNESOWEJ, DOSKONAŁOŚCI OPERACYJNEJ, RESTRUKTURYZACJI I WDRAŻANIA ZMIAN.

Roman Wendt

Specjalizuje się w obszarach z zakresu: logistyka, sprawność operacyjna produkcji, sprzedaż.
Ma na swoim koncie 20 zakończonych sukcesem projektów biznesowych.
Ma 19 lat doświadczenia zawodowego, w tym 6 lat jako Dyrektor Generalny i Prezes Zarządu.
Absolwent UNIVERSITE DU QUEBEC A MONTREAL , Montreal, Kanada & Szkoła Główna Handlowa (SGH), Warszawa gdzie otrzymał dyplom Master of Business Administration (MBA).
Posługuje się biegle językiem angielskim i rosyjskim.
Jestem autorem pięciu książek: "Produktywność osobista. Jak osiągnąć więcej pracując tyle samo.", Warszawa 2013; "Menedżer do zadań specjalnych. Czasowe zarządzanie przedsiębiorstwem", Warszawa 2011; "Interim management w Polsce", Warszawa, 2010; "Zarządzanie zmianą w polskiej firmie", Warszawa 2010.
Wykładał w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej.Radosław Świątek

PRAKTYK ZARZĄDZANIA. SPECJALISTA W ZAKRESIE POPRAWY SPRAWNOŚCI OPERACYJNEJ PRZEDSIĘBIORSTW.

Radosław Świątek

Doświadczony menedżer specjalizujący się w całościowym zarządzaniu operacyjnym. Podczas wieloletniej współpracy z ogólnopolską firmą doradczo-wdrożeniową kierował kilkunastoma reorganizacjami przedsiębiorstw, mającymi na celu poprawę ich rentowności. Zarządzał programami naprawczymi w firmach produkcyjnych i handlowych, w wielu branżach, we wszystkich obszarach funkcjonalnych organizacji.
Pracuje z firmami sektora MŚP oraz z korporacjami, zarówno w formie czasowego, kilkumiesięcznego wsparcia, jak i długookresowej współpracy.
Absolwent studiów doktoranckich w zakresie nauk o zarządzaniu; informatyki i ekonometrii oraz filozofii.Bartłomiej Marciniszyn

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE I WIEDZA EKSPERCKA Z ZAKRESU ZARZĄDZANIA, GŁĘBOKIE ZROZUMIENIU PROCESÓW PSYCHOLOGICZNYCH I SPOŁECZNYCH.

Bartłomiej Marciniszyn

Konsultant specjalizujący się w zarządzaniu organizacjami, zarządzaniu zmianą oraz wdrażaniu rozwiązań z obszaru „szczupłego zarządzania” (Lean Manufacturing & Lean Office). Implementuje w przedsiębiorstwach systemy zarządzania przez cele (MBO), które skutecznie wspierają realizację opracowanych strategii. Praktyk zarządzania i doświadczony inżynier w zakresie podnoszenia efektywności biznesu. Ma na swoim koncie realizację kilkunastu projektów wdrożeniowych, restrukturyzacyjnych oraz naprawczych. Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończył studia doktoranckie na Uniwersytetu Ekonomicznym we Wrocławiu